نتایج جستجو برای عبارت :

شعری از آنا (منصوره) لمسو

گاهی که مالیخولیایی می شوم مادر!
می ترسم از بوی تن پیراهن مرده
هرجای دنیا مورچه دیدم له اش کردم
... شاید همان باشد که دست و پات را خورده
پیراهنت را در کمد جا داده ام مادر!
پیراهنی که وقت مرگت بر تنت بوده
هرشب صدای گریه ی یک بچه می آید
شاید کمد آبستن پیراهنت بوده
از گریه ی توی کمد بدجور می ترسم
احساس به یک بچه قدر نطفه در من نیست
می ترسم از روزی که یک مادر شوم مادر!
میدانم این احساس من احساس یک زن نیست
هرچند مقیاس بدی عریانیم باشد
نا شعرهایم را بد
خانه هنرمندان داشتیم دوتایی گریه میکردیم؛ گفتم بعد از مامانم دیگه از دست دادن هیچ کس ترسناک نیست. کنارش که قدم میزدم دیدم دروغ گفتم. من میترسم یه روز منصوره زنده نباشه؛ هربار ریه ش ملتهب میشه میشینم گریه میکنم از ترس که خدایا سالم بمونه. مشاورها فی نفسه موجودات جذابی هستن. منصوره که از تمام جهان برای من جذاب تر هست چون کنارش هرگز خودم رو سانسور نکردم. امنیتی که کنارش احساس میکنم انقدر زیاده که هر آینه بیم آن هست از عشقش هلاک شوم! 
+ میاد اینجا
قلم در شراب زدو تو را کشید  پروردگارت را درود....
همسر مهربانم امروز که اینرا برایت می نویسم شش سال است که در کنار تو و با تو بوده ام...شش سال من در تو زندگی کرده ام....در تو زندگی کردن نعمتی است که خداوند بر من عطا کرده است و من انرا بیش از هرچیز در زندگی ام پاس میدارم...لحظه ها و عمر به سرعت میگذرد با همه بدیها وخوبیهایش با همه خوشی ها ونا خوشی هایش...هیچکدامشان ماندگار نیستند...فقط انچه هست ان کسی است که این لحظه ها را در کنار تو بوده است....
منصوره عز
دیدار پس از غروب (شهید مهدی نوروزی) نویسنده: منصوره قنادیان انتشارات: روایت فتح
دیدار پس از غروب : فکر کن رمانی خوانده ای هم عاشقانه هم عارفانه ولی از دل حقیقت..

دیدار پس از غروب (شهید مهدی نوروزی)نویسنده: منصوره قنادیانانتشارات: روایت فتح
بریده کتاب(۱):
بعد از ناهار گفت بریم جت اسکی. جلیقه نجات تنمان کردیم و سوار شدیم. یکدفعه کنترل را از دست دادم و بی هوا افتادم توی آب. گیج شدم.گفت نترس. چادر و همه ی لباسهایم خیس شده بود. (ص ۲۷)

ادامه مطلب
گفت از تنهایی نمی ترسی؟
گفتم احساس تنهایی نمیکنم. ولی جمع گاهی خسته م میکنه و نیاز دارم بخزم در خودم تا سکوت بهم آرامش بده.
مامان و مریم و منصوره دوشادوش هم ده سال تلاش کردن کمکم کنن از رستوران و سینما و کنسرت و سفر و خرید به تنهایی _و بدون حضور دیگران هم_ لذت ببرم.
اونچه به زحمت آموختم نقطه قوت بزرگی شده که آغوش آرامش بخش من هست.
هوالرئوف الرحیم
فسقل رو باردار بودم که این کتابها رو از منصوره گرفته بودم. ولی خوندنشون تا 9 ماه و نیمگی فسقلک که دیروز باشه، طول کشید.
امااااااا. قصه همون "آن" هست که تو پست قبل گفتم.
وقتش الان بود. بعد از کلی فکر و خیال. به ماجراهای این روزها. 
بی نهایت لذت بردم. اشک ریختم. فکر کردم. یاد خاطرات آملم افتادم و دست گرم و حمایت کننده ی دائمی خدا روی شونه هام وقتی هیچچچچچ کس نبود و اون به وضوح بود و حسش می کردم.
خلاصه که حال خوبی بهم داد.
و یک ترس از ندو
- پرده‌ی اول: کنار تمام کلیشه‌های فیلما و سریالای صدا سیما، مثل سه‌تیغه بودن صورت آدم بدا و ریشو بودن آدم خوبا و پول‌دار بودن آدمای فاسد و فقیر بودن آدمای خوب و اینا...؛ یک مورد هم هست به این صورت که یه آدم مفت‌خورِ زالوصفتِ کلاشِ معمولاً کچلِ متموّلِ انگل در داستان هست به اسم «منصور». دقت کردین؟ نمی‌دونم کدوم منصوری چه هیزم تری به کدوم یکی از نویسنده‌های صدا سیما فروخته! چه حکمتیه، الله اعلم...
- پرده‌ی دوم: وقتایی که ما خونوادگی نشستیم دا
  مریم عرفانیان  یک روز عصر از امتحان کنکور
بر‌گشتم؛ وقتی به منزل رسیدم دیدم رضا توی حیاط با مادر مشغول صحبت کردن و چیدن
علف‌های هرز باغچه است. با اضطراب و التماس گفتم: «تو رو به خدا، تو که نیت پاکی
داری دعا کن کنکور قبولشم.» به آرامی سرش را بلند کرد، با نگاه بسیار عمیقی که
لحظه لحظة آن را در خاطر دارم به من چشم دوخت و گفت: «این‌ها اصل نیست.»گفتم:
«البته برای تو که سد کنکور رو پشت سر گذاشتی و الآن مهندس هستی دیگه این چیزها اصل
نیست.» لبخندی
رفیق تنهایی ها
ایت اللّه طاهری :وقتی ساواک(در زمان طاغوت) مرا دستگیر کرد و با تندی و سخنان رکیک مرا تحت فشار روحی قرار داده بود، تنها چیزی که در آن شرایط مرا تسکین می داد قرآنی بود که همراه داشتم و آن را تلاوت می کردم که اگر قرآن نبود در آن شرایط من دق می کردم.
این همان فرمایش امام سجاد (ع) است که می فرماید:«لو مات من بین المشرق و المغرب لما استوحشت بعد أن یکون القرآن معی؛اگر آنچه ما بین مشرق و مغرب است از بین برود، تا زمانی که قرآن با من است، هیچ ت
نام کتاب : دیدار پس از غروب نویسنده : منصوره قنادیان انتشارات : روایت فتحتوضیحات :این کتاب خاطرات شهید مهدی نوروزی است که به روایت همسرشان می باشد تاریخ تولد ایشان۱۵ / ۳ / ۱۳۶۱و تاریخ ازدواج ۲۸ / ۳ / ۱۳۹۱ است وپس از 2 الی 3 سال به سامرا  برای دفاع از حرم امام حسن و امام هادی رفتند و در تاریخ ۲۰ / ۱۰ / ۹۳ به فیض شهادت نائل آمدند این شهید یک فرزند به نام هادی دارد که حتی یکسالگی اش را ندیده و سعی کرده در مدت کمی که با فرزند و همسرش بوده بهترین هارا فراهم
منصوره مصطفی زاده عزیز در صفحه اینستاگرامش از یک قرار یک ماهه نوشته. یک قرار با خودمان که یک ماه پای انجام دادن هر روزه‌اش بایستیم و بعد از یک ماه تبدیل به عادت شود انشاالله. به نظرم رسید حالا که در آستانه اردیبهشت ماه هستیم، بد نیست ما هم این قرار عالی را با خودمان بگذاریم. به خودمان قول بدهیم پای همین یک قرار بمانیم و انجامش دهیم. این قرار می‌تواند یکی اینها باشد: 
-دائم الوضو بودن 
-اهتمام به نماز اول وقت 
-روزی ۱۵ دقیقه گفتگو با اعضای خانو
دانلود رایگان قسمت بیست و ششم سریال کرگدنسریال کرگدن با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است
کرگدن قسمت 26پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن می شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیر قابل پیش بینی را رقم می زنند…
کرگدن قسمت 26
مشاور تهیه: دکتر محمدعلی حسین نژاد، مدیر تولید: وحید مرادی، مدیر صدابردارى: بابک اردلان، طراح صحنه: امیرحسین حداد، طر

دانلود پاورپوینت هم خوانی" مادرم زهرا"

دانلود پی دی اف هم خوانی " مادرم زهرا"

مادرم زهرا مادرم زهرا (2)
مادرم زهرا مادرم
دخترت هستم و مهربان مادری
دست من، دست تو، تو بهشت منی،جانم
مادرم زهرا مادرم
هستی­ام حسینو دل دهم دست تو
تا ظهور مهدی، مأنم هستی تو، جانم
مادرم زهرا مادرم
منصوره، معصومه، زکیه، حکیمه
دخترت هستم و مادری فاطمه، جانم
مادرم زهرا مادرم
ــــــــــــ
این خط کش معمار کبیر انقلاب هست؛ تاکنون بارها صحت این سخن حکیمانه حکیم فرزانه را دریافتیم.
حضرت امام خمینی(ره) :" اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود بدانید کارتان صحیح است "آمریکا هر چه به حکومت فحش بدهد و یا به افراد فحش بدهد پیش مردم، اینها معتبرتر می شوند و از آن طرف منحرفین هر چه شما را بدگویی کنند برایتان بهتر است.مصیبت آن وقت بود که از شما تعریف کنند." صحیفه امام، ج17، ص250مبادا موجبات رضایت و خوشحالی دشمنان قسم خورده اسلام و مردم ا
اولش اسم فیلم نظرمو جلب کرد ،‌ آشغال‌های دوست داشتنی !  و وقتی در موردش خوندم که شیش سال توقیف بوده بیشترم کنجکاو شدم ببینمش. اما بر خلاف خیلی از فیلم‌هایی که آدم صرفا از روی کنجکاوی میره سراغشون و توی ذوقش میخوره ،‌ این یکی اصلا اینجوری نبود و من خیلی خوشم اومد. هم از خلاقیت کارگردان وشکل روایتش و هم از بی‌پرواییش توی خط قرمزها.   یه تکه‌های کوچیکی هم بود که نپسندیدم. مثلا بعضی جاها دیالوگ‌ها ضد ونقیض می‌شد یا حق مطلب ادا نمی‌شد.  البته
حساب کردم و دیدم که بیشتر از هفت ماه از 20 سالگی رو پر کردم. کمتر از دوماه تا شروع 99 مونده و کمتر از 5 ماه تا شروع سومین دهه زندگی. خب به نظرم همین سه جمله کافیه تا آدم خودشو بچلونه و حسابی حواسشو جمع کنه. منم الان دارم خودمو جمع و جور میکنم. دارم سعی میکنم یه برنامه جامع و چک لیست بسازم از چیزایی که حتما باید تا قبل دهه سوم کسب کنم، انجام بدم، کنار بذارم، تجربه کنم، بخونم، ببینم، بشنوم و ... . این خیلی هیجان انگیزه. گاهی فکر میکنم که عجب سن باحالیه. ب
اولین فیلم بلند سینمایی حمید بهرامیان با عنوان ملاقات با جادوگر مقابل دوربین رفت و با پیوستن دو بازیگر جدید لیست بازیگران این فیلم تکمیل شد.
علیرضا خمسه و نسیم ادبی دو بازیگر جدید ملاقات با جادوگر هستند که به زودی در این فیلم و در کنار بازیگران سرشناس مقابل دوربین خواهند رفت.
لیست بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر تکمیل شد
حمید بهرامیان بازیگر سریال از یاد رفته اولین فیلم سینمایی اش را به تهیه کنندگی حمید اعتباریان مقابل دوربین برد و با پیوس
شعر ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها-37
قاسم صرافان

دریایی و دل دادی یک روز به دریاییاین شد که پدید آمد از عشق تو دنیایی
هم صاحب آبی تو، هم روح حجابی توهم نور دل ساقی، هم مادر سقایی
شیدای شکوه تو تنها دل حیدر نیستعالم همه مجنونند وقتی که تو لیلایی
از نور تو یا کوثر! ـ تا کور شود ابترـدارد دل پیغمبر چه ام ابیهایی!
مرضیه و راضیه، ریحانه و حانیهمنصوره و مستوره، به به! که چه اسمایی
معصومه‌ای و عصمت از نام تو می‌جوشدهم کوثر و تسنیمی،

پیامبراسلام و معلم اخلاق بشریّت؛ حضرت محمّدصلّی الله علیه وآله دروجوب پای بندی به عهد و پیمان؛ که عهد با خدا و انسان را شامل می شود؛ فرمودند: "وعده هم نوعی دیِن هست؛ وای برکسی که وعده دهد و خلف وعده کند؛ وای برکسی که وعده دهد و خلف وعده کند."        کنزالعمال ح ۶۸۶۵                                                                               فرمایش پیامبراسلام؛ برگرفته از آیه یک سوره مائده " یا ایها الذین امنوا اوفوا بالعقود" بوده که عذ
تاریخ ایران

7253

به قلم دامنه. به نام خدا. مظفرالدین‌شاه پرسید مقصود از «مشروطیت» چیست؟ جواب دادند: عدل، علم، ترقی و آبادیِ مملکت. گفت: یعنی تهران مانند لندن می‌شود؟ جواب دادند: بلی. گفت: چه بهتر از این. پس؛ فرمان مشروطیت را در ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ صادر کرد!

نکته بگویم:
سال‌های دور، در آثار شهید مطهری _نمی‌دانم کدام کتاب_ خوانده بودم که تعریف می‌کرد (بدین مضمون) که برخی از مخالفینِ «مشروطه» اصلاً نمی‌دانستند مشروطه چیه؟ لذا وقتی از سرِ ستیز برم
کارگردان : کیارش اسدی زاده
ژانر : اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگ
تاریخ انتشار : 1398
تعداد قسمت ها : 26 قسمت
مدت زمان هر قسمت : یک ساعت
کیفیت : WEB-DL
فرمت : MP4
تهیه کننده : صادق یارى
خلاصه داستان : پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن می شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیر قابل پیش بینی را رقم می زنند…
بازیگران : مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پ
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : مغزهای کوچک زنگ زده
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اجتماعی
حجم : 800 مگابایت
کارگردان : هومن سیدی

ستارگان : نوید محمدزاده , فرید سجادی حسینی , فرهاد اصلانی , علی علایی ,
نازنین بیاتی , نوید پورفرج , مرجان اتفاقیان , هامون سیدی , لادن ژاوه
وند , مهیار راحت طلب , مهرداد بهاالدینی , اشکان حسن پور , پیمان پازوکی ,
امید شیری , آرمین بهجت , منصوره ایلخانی , مهرا

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : مغزهای کوچک زنگ زده
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اجتماعی
حجم : 800 مگابایت
کارگردان : هومن سیدی

ستارگان : نوید محمدزاده , فرید سجادی حسینی , فرهاد اصلانی , علی علایی ,
نازنین بیاتی , نوید پورفرج , مرجان اتفاقیان , هامون سیدی , لادن ژاوه
وند , مهیار راحت طلب , مهرداد بهاالدینی , اشکان حسن پور , پیمان پازوکی ,
امید شیری , آرمین بهجت , منصوره ایلخانی , مهرا
مروارید شکسته : کم دیده ای زن باشد جهادی باشد و سرآخر شهید هم باشد؟ این نمونه ایست

مروارید شکستهنویسنده: نسرین پرکانتشارات ستاره ها
معرفی:
درهنگام انجام کارهایی که نیاز به هوشیاری کامل دارند از خواندن این کتاب خود دداری کنید!!!!– این تجربه شخصی خودمه آنچنان غرق در خواندن کتاب بودم غذام داشت میسوخت.
بریده کتاب:
پدر بتول خطاب به بتول (که به خاطر مرگ نوزادش افسردگی گرفته)دنیای تو چقدر کوچیکه دختر، بزرگ تر که بشی دنیاتم بزرگ تر میشه چیزایی می ب
تاریخ ایران

۷۲۵۳

به قلم دامنه. به نام خدا. مظفرالدین‌شاه پرسید مقصود از «مشروطیت» چیست؟ جواب دادند: عدل، علم، ترقی و آبادیِ مملکت. گفت: یعنی تهران مانند لندن می‌شود؟ جواب دادند: بلی. گفت: چه بهتر از این. پس؛ فرمان مشروطیت را در ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ صادر کرد!

نکته بگویم:
سال‌های دور، در آثار شهید مطهری _نمی‌دانم کدام کتاب_ خوانده بودم که تعریف می‌کرد (بدین مضمون) که برخی از مخالفینِ «مشروطه» اصلاً نمی‌دانستند مشروطه چیه؟ لذا وقتی از سرِ ستیز ب
عنوان: هفته چهل و چنددبیر مجموعه: فاطمه ستودهنشر: اطرافتعداد صفحات: 278سال نشر: چاپ ششم 1398
هفته چهل و چند کتابی روایت محور و تجربه گونه است. تجربه چندین مادر از مادر شدن و مادری کردن و چگونه خود را در این وادی یافتن. روایت سختی‌ها، انتخاب‌ها، مشغله‌ها و دغدغه‌ها از دیدگاه تازه مادران کتاب را جذاب می‌کند و زوایای جالبی را به آدم می‌آموزد. آن‌قدر از خواندن این کتاب لذت بردم که جرعه جرعه روایت‌ها را می‌نوشیدم تا مبادا تمام شود. و مطمئنم که ای
عنوان: هفته چهل و چنددبیر مجموعه: فاطمه ستودهنشر: اطرافتعداد صفحات: 278سال نشر: چاپ ششم 1398
هفته چهل و چند کتابی روایت محور و تجربه گونه است. تجربه چندین مادر از مادر شدن و مادری کردن و چگونه خود را در این وادی یافتن. روایت سختی‌ها، انتخاب‌ها، مشغله‌ها و دغدغه‌ها از دیدگاه تازه مادران کتاب را جذاب می‌کند و زوایای جالبی را به آدم می‌آموزد. آن‌قدر از خواندن این کتاب لذت بردم که جرعه جرعه روایت‌ها را می‌نوشیدم تا مبادا تمام شود. و مطمئنم که ای
بغض سنگین
یک بغض سخت و سنگین جامانده در گلویمتصویر کوچه ای هست پیوسته روبرویم
بی وقفه می چکد غم در آسمان قلبمماندم که از سقیفه یا از فدک بگویم
تصویرِ مادرم را در قاب چشم دارمباید به آب دیده این قاب را بشویم
دیدم که جسمِ خود را چون مرغ پر شکستهبا زحمتی فراوان می آورد به سویم
در کوچه روی مادر شد رنگ ارغوانیعمری است من به یاد رویِ کبود اویم
یک روزه روزگارم در کوچه شد سیاه ویکباره خودنماشد رنگِ سپید مویم
فواره می زد آن شب اشک از میان چشممشد قطره ق
بغض سنگین
یک بغض سخت و سنگین جامانده در گلویمتصویر کوچه ای هست پیوسته روبرویم
بی وقفه می چکد غم در آسمان قلبمماندم که از سقیفه یا از فدک بگویم
تصویرِ مادرم را در قاب چشم دارمباید به آب دیده این قاب را بشویم
دیدم که جسمِ خود را چون مرغ پر شکستهبا زحمتی فراوان می آورد به سویم
در کوچه روی مادر شد رنگ ارغوانیعمری است من به یاد رویِ کبود اویم
یک روزه روزگارم در کوچه شد سیاه ویکباره خودنماشد رنگِ سپید مویم
فواره می زد آن شب اشک از میان چشممشد قطره ق
دانلود سریال ایرانی کرگدن
قسمت اول اضافه شد
Download serial irani Kargadan
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ , ۴K و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت سریال کرگدن
کارگردان: کیارش اسدی زاده
ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی
تاریخ انتشار: از پاییز 1398
تعداد قسمت ها: 26 قسمت
مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4
حجم: متفاوت با هر کیفیت
تهیه کننده: صادق یارى
بازیگران:مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها،
قسمت اول اضافه شد
قسمت اول اضافه شد
قسمت اول اضافه شد
دانلود رایگان سریال کرگدن قسمت اول ۱با لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
دانلود رایگان قسمت اول 1 سریال کرگدن،
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
نام سریال: کرگدنژانر: اجتماعی , هیجان انگیر , خانوادگیکارگردان: کیارش اسدی زادهستارگان: مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره د
سال نود و هفت به نسبت سال نود و شش کمی بیشتر مطالعه کردم.تفاوت خیلی چشمگیر نبود ولی با وجود مشغله هایی که از سال نود و شش بیشتر بودند، نسبتاً نتیجه ی راضی کننده ای بود.
معمولاً سال را با مطالعه ی یک رمان خوب شروع می کنم.سال گذشته هم با رمان خانواده تیبو شروع کردم که اینجا چیزهایی در موردش نوشته ام.
هر سال چند کتاب برای بازخوانی مجدد در لیستم قرار می دهم که ممکن است به دلایل مختلفی باشد از جمله:
- برای هضم (جذب و شاید دفع) محتوای آن کتاب نیاز به باز
دانلود رایگان قسمت سوم ۳ سریال کرگدنبا لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
دانلود قسمت 3 سریال کرگدن | دانلود قسمت سوم سریال کرگدن,
دانلود Kargadan E03 720p mp4,
دانلود قسمت 3 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
نام سریال: کرگدنژانر: اجتماعی , هیجان انگیر , خانوادگیکارگردان: کیارش اسدی زادهستارگان: مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کا
دانلود رایگان قسمت سوم ۳ سریال کرگدنبا لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
لینک دانلود قرار گرفت
نام سریال: کرگدنژانر: اجتماعی , هیجان انگیر , خانوادگیکارگردان: کیارش اسدی زادهستارگان: مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کا
لینک دانلود قرار گرفت
لینک دانلود قرار گرفت
لینک دانلود قرار گرفت
لینک دانلود قرار گرفت
سال نود و هفت به نسبت سال نود و شش کمی بیشتر مطالعه کردم.تفاوت خیلی چشمگیر نبود ولی با وجود مشغله هایی که از سال نود و شش بیشتر بودند، نسبتاً نتیجه ی راضی کننده ای بود.
معمولاً سال را با مطالعه ی یک رمان خوب شروع می کنم.سال گذشته هم با رمان خانواده تیبو شروع کردم که اینجا چیزهایی در موردش نوشته ام.
هر سال چند کتاب برای بازخوانی مجدد در لیستم قرار می دهم که ممکن است به دلایل مختلفی باشد از جمله:
- برای هضم (جذب و شاید دفع) محتوای آن کتاب نیاز به باز
بسم الله الرحمن الرحیم
صدا میاد؟  آد؟ آد؟ آد؟
در این شب عزیز جا داره یادی بکنیم از دوستان و آشنایان و عزیزانی که از کوی امام، از راه دور و نزدیک، قدم رنجه فرمودند و مدتی هر چند کم در این مجلس بی ریا حضور به هم رسانده و یادگاری از خود به جا گذاشتند. البته والامقامانی بودند که کلا خاموش میزیستند و گمنام و دوستانی که هم اسمشون در ذهن شریف من عاصی!! نیامد یا عزیزانی که دفعات حضورشون یه حد نصاب نرسیده بوده بود. و این نکته هم حتما در پس ذهن داشته باشید
دانلود قسمت ششم سریال کرگدن با کیفیت عالی Kargadan Series 4K Ultra HD
قسمت ششم سریال کرگدن 6 به کارگردانی کیارش اسدى زاده
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: از پاییز 1398
تعداد قسمت ها: 26 قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
خلاصه داستان:پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن میشوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از
دانلود قسمت ششم سریال کرگدن با کیفیت عالی Kargadan Series 4K Ultra HD
قسمت ششم سریال کرگدن 6 به کارگردانی کیارش اسدى زاده
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: از پاییز 1398
تعداد قسمت ها: 26 قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
خلاصه داستان:پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن میشوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از
دانلود فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با کیفیت 1080p, 720p

هومن سیدی ، نوید محمدزاده در نقش (شاهین) ، نازنین بیاتی در نقش (مونا) ، فرهاد اصلانی در نقش (شکور) ، محمود کیان ، علی علایی ، نوید پورفرج در نقش (امیر) ، فرید سجادی حسینی در نقش (پدر) ، لادن ژاوه وند
در نقش (مادر) ، مهیار راحت طلب ، معین شاهچراغی ، کامران دبیری ، صفر
محمدی ، تبسم جمالی پور ، منصوره ایلخانی ، اشکان حسن پور ،پیان پ
بسم تعالی
گزارش فعالیت انجمن علمی گروه کلام

اولین جلسه انجمن علمی گروه کلام در تاریخ ۱۰/۶/۱۳۹۷ با حضور طلاب کارشناسی این رشته برگزار شد و جلسات هر ماه یکبار ادامه پیدا کرده و همچنان به قوت خود باقی است.
پس از نظر سنجی بین اعضا در مورد نوع فعالیت انجمن، قرار بر این شده که این نهاد با پاسخگویی به شبهات، معرفی علما. نشست‌ها، و کارگاه‌های آموزشی و علمی، جمع آوری خاطرات طلاب بنت المصطفی، و در کل دغدغه طلاب ورودی این رشته و طلاب ارشد فعالیت کند.
گفتگو با همسر بزرگوار شهید سید محمد حسین زاده مشهد مقدس خبرنگار مجمع : با سلام و احترام اعیاد مبارک شعبانیه را خدمت همه عزیزان تبریک عرض میکنم. همانطور که حاج قاسم گفتند شهدا محور عزت و کرامت اند ونام و یاد شهدا و تصویرشان را باید به فرزندان و آیندگان نشان دهیم. و در عمل به توصیه های حضرت آیت الله خامنه ای در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا امشب در خدمت همسربزرگوار شهید مدافع حرم سید محمد حسین زاده هستیم. از همسرشهید تشکر میکنیم که وقتشان ر
«اولین تماس تلفنی از بهشت» - کتاب پیشنهادی وجیهه سامانی – نویسنده و منتقد «بی کتابی»-
کتاب پیشنهادی علی محمد مودب – شاعر و نویسنده «بچه های ننه بلقیس» -
کتاب پیشنهادی امید مهدی نژاد – شاعر و طنز پرداز «پول خدا بچه ها» -
کتاب پیشنهادی حجت الاسلام حیدری ابهری – نویسنده و محقق « اگر شبی از شب های زمستان مسافری» -
کتاب پیشنهادی محیا ساعدی – نویسنده و گوینده رادیو و تلویزیون «یاس ها و داس ها»-
کتاب پیشنهادی محمد علی عرب نژاد - شاعر «عروسی گنجشک
اگر قرار  بود یک کتاب اخلاقی بنویسم آن کتاب 100 صفحه ای می بود و 99 صفحه ی آن سفید و فقط در صفحه ی آخر می نوشتم تنها یک باید را می شناسم و آن هم دوست داشتن است.
 آلبر کامو
--------------------------------------
این عشق نیست که دنیا را می چرخاند، عشق چیزی است که چرخش آنرا ارزشمند می کند.  
فرانکلین پی جونز
سرانجام کشف شد که صاحب بیمارترین افکار و خشن ترین قلبها مردانی هستند که زود به زود عاشق می شوند.   
  روسکین
شازده کوچول
دانلود ترجمه کتاب مسیرهای پالپ
تعداد صفحات:۹۱۹
نسخه:پی دی اف با کیفیت بالا
نویسنده : استیون کوهن ، کنت هارگریوز مترجم : لیلا آتش‌بیزیگانه ، ساره افلاکی ، منصوره عباسی

دانلود فایل

Pathways of the Pulp | Request PDF - ResearchGate
www.researchgate.net › 270901070_Pathways_of_the_Pulp
Book · January 2002 with 1,130 Reads ... The loss of pulp vitality could lead to further infection because the bacteria can gain access and move further beyond .
فیش مدیحه ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها
 اسفند ۳, ۱۳۹۷  خادم سایت ۰ دیدگاه جشن میلاد حضرت فاطمه،فیش مدیحه،فیش مدیحه حضرت زهرا،فیش مدیحه حضرت فاطمه،مولودی حضرت فاطمه،مولودی حضزت زهرا

فیش مدیحه  حضرت فاطمه زهرا  سلام الله علیها   کانال فیش منبرومرثیه درایتاhttps://eitaa.com/fishemenbarعرضه در سایت طلبه یار =http://www.talabeyar.ir

یا فاطِمَةَ الزَّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنااى فاطمه زهرا اى دخت
دانلود ترجمه کتاب مسیرهای پالپ
تعداد صفحات:۹۱۹
نسخه:پی دی اف با کیفیت بالا
نویسنده : استیون کوهن ، کنت هارگریوز مترجم : لیلا آتش‌بیزیگانه ، ساره افلاکی ، منصوره عباسی

دانلود فایل

دانلود کتاب در مورد فولادهای زنگ نزن (استنلس استیل) - گروه ...
www.matres.ir › دانلود-کتاب-در-مورد...

Translate this page
May 4, 2019 - ۲۱ – Marine Systems Applications ۲۲ – Petroleum Industry App
سلاااااام سلااااام سلااااام سلاااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که شنبه یک ربع به هفت بیدار شدیم و آماده شدیم و هفت و نیم رفتیم پایین و سوار گل پسر شدیم و بیست دقیقه به هشت راه افتادیم سمت بیما.رستا.ن البر.ز برا انجام سی.تی.اس.کن من! هشت و یکی دو دقیقه بود که رسیدیم پیمان منو جلو ببما.رستا.ن پیاده کرد و خودش رفت جای پارک پیدا کنه منم رفتم تو و دفترچه مو گذاشتم تو نوبت پذیرش و وایستادم چند نفری جلوتر از من بودند یه زن تقریبا چهل،چهل و پنج سا
یامن له الدنیاوالاخره

مناسبت های جمادی الأولیروز اول : شیخ کاظم بغدادى معروف به اُزرى مداح اهل بیت ادیبى کامل و شاعرى فاضل و صاحب قصیده هائیه که قریب به هزار بیت است که صاحب جواهر اجر و ثواب اخروى آنرا بر اجر جواهر ترجیح مى داد و آرزو مى کرد کاش ثواب قصیده در نامه عمل او و ثواب جواهر در نامه عمل ازرى ثبت شود.در سال 1211 قمرى در حدود 80 سالگى در کاظمین وفات کرد و در سرابى که معروف به قبر مرحوم سید مرتضى است دفن گردید.روز پنجم :ولادت عقیلة العرب ز
بسم الله 

مناسبت های جمادی الأولیروز اول : شیخ کاظم بغدادى معروف به اُزرى مداح اهل بیت ادیبى کامل و شاعرى فاضل و صاحب قصیده هائیه که قریب به هزار بیت است که صاحب جواهر اجر و ثواب اخروى آنرا بر اجر جواهر ترجیح مى داد و آرزو مى کرد کاش ثواب قصیده در نامه عمل او و ثواب جواهر در نامه عمل ازرى ثبت شود.در سال 1211 قمرى در حدود 80 سالگى در کاظمین وفات کرد و در سرابى که معروف به قبر مرحوم سید مرتضى است دفن گردید.روز پنجم :ولادت عقیلة العرب زینب کبرى 5 ق ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها